שבם: דרך מהנה להתאמן

זהו אימון חדש ומהנה המשלב תנועות ריקוד בעצימות בינונית עם מוזיקה ועוזר לך לשרוף קלוריות
זהו אימון חדש ומהנה המשלב תנועות ריקוד בעצימות בינונית עם מוזיקה ועוזר לך לשרוף קלוריות.
SH'BAM הוא אימון מהנה ומשעשע. אתה יכול לשרוף קלוריות וליהנות מפעילות גופנית בו זמנית. האם שמעת על זה? כאן נספר לכם הכל על זה!

אנשים רבים מתקשים למצוא את המוטיבציה הדרושה להתאמן באופן קבוע. האם אתה משתעמם לעתים קרובות בזמן פעילות גופנית? למה לא לנסות משהו אחר כמו SH'BAM? זהו אימון חדש ומהנה המשלב תנועות ריקוד בעצימות בינונית עם מוזיקה ועוזר לך לשרוף קלוריות.

לאימון הריקוד הזה יש שם קצת מוזר ואקזוטי לשיעור אירובי, נכון? אבל זה הפך להצלחה עצומה ברחבי העולם הודות לאימון הייחודי שלו. זו אחת התוכניות של רשת Les Mills, שהיא חברה ניו זילנדית. הם מהמובילים בעולם של אימונים יעילים עם טוויסט.

מה זה שבם?

שיעורי SH'BAM הם בעצם אימוני ריקוד ונמשכים 45 דקות. תוכלו לשמוע כ-12 רצועות שונות לאורך הכיתה, כל אחד עם נושא וכוריאוגרפיה משלו. השגרות הללו מורכבות על ידי חברת les mills, עבור הרשת העולמית של מדריכים מקצועיים.

האימון מתחיל עם כמה מהלכי תרגיל בסיסיים לחימום. אתה תמתח את הידיים, הכתפיים, הרגליים וקבוצות שרירים אחרות. לאחר מכן, הריקוד האמיתי מתחיל, עם מהלכים ושילובים כדי לעבוד על כל הגוף.

בכל שיר יהיה שילוב של תנועות ריקוד מהירות וקטעים איטיים יותר להתאוששות. אחד המפתחות כאן הוא ההתקדמות: הכיתה מתחילה במהלכים בסיסיים (מוסברים ומוצגים על ידי המדריך) ומתקדמת למהלכים קשים ואינטנסיביים יותר. עם זאת, כל אחד מחברי הכיתה יכול לבחור את הרמה שלו, שבה הוא מרגיש בנוח ומסוגל לעמוד בקצב של כל הכיתה.

האימון מתחיל בכמה מהלכי תרגיל בסיסיים לחימום
האימון מתחיל בכמה מהלכי תרגיל בסיסיים לחימום.

לבסוף, הכיתה תעבור את שלב המתיחה וההתחממות כדי להירגע ולהוריד את הדופק. בחלק הזה יש מוזיקה איטית יותר, והמהלכים איטיים ומכוונים יותר.

כל שיעור SH'BAM הוא ייחודי ומהנה. הם גם גורמים לך להתרועע, מכיוון שהם שיעורים קבוצתיים. והחלק הטוב מכולם הוא שכמעט מבלי שתשימי לב, אתה תתאמן ותשרוף קלוריות. שיעורים אלו מיועדים לאנשים בכל הגילאים שכן כל אדם יכול ללכת בקצב וברמת האינטנסיביות שלו.

כדי להשתתף, אתה רק צריך בגדים נוחים ומשוחררים כדי שתוכל לזוז בקלות. כמה נעליים טובות הן גם רעיון טוב, כמו גם בקבוק מים ומגבת זיעה. זה כל מה שאתה צריך!

מה היתרונות של שבם?

SH'BAM זה מוזיקה ותנועה, כמעט כמו ללכת למועדון לילה עם החברים שלך. מערכת אימון זו של 45 דקות היא פשוטה מאוד להבנה, והיא מביאה לתוצאות מהירות. כמובן שתקבל את מלוא היתרונות אם תתאמן פעמיים או שלוש בשבוע ותקפיד על תזונה בריאה. איש מקצוע יכול לייעץ לך לגבי תוכנית תזונה מאוזנת.

על פי האתר הרשמי של Les mills, משתתף יכול לשרוף יותר מ-400 קלוריות בכל מפגש. כמו כן, תרגיל זה עוזר לשפר את בריאות הלב וכלי הדם שלך. זה מבוסס על מערכת אימון הפוגות, כאשר חלקים מסוימים בשיעור אינטנסיביים יותר מאחרים.

הנה עוד יתרון. שבם גם עוזר לך לשפר את הקואורדינציה שלך ואת גמישות התנועה. זה יכול גם לעזור לחיזוק העצמות, בין יתר היתרונות של פעילות גופנית המודגשים בפרסום של מדריכי Merck.

כפי שציינו לעיל, שיעורים אלו הם פעילות אידיאלית למי שלא מתאמן בדרך כלל. אנשים אלה עשויים להיות אלה שמשתעממים בפעילות גופנית או אולי אלה שלא ממש נמשכים לרעיון הפעילות הגופנית.

אולי תגלה ששבאם הוא ההשלמה המושלמת לאימונים השבועיים שלך
אם אתה כבר מתאמן, אולי תגלה ששבאם הוא ההשלמה המושלמת לאימונים השבועיים שלך.

אין צורך לעשות פעילות גופנית לפני השיעור או לדעת לרקוד כדי להשתתף בשיעורי שב"מ. הרעיון של השיעורים הוא להדגיש את חופש הביטוי באמצעות המוזיקה והמהלכים. ללא ספק, זה אימון מצוין לשכוח את הבעיות שלך וליהנות לזמן מה.

אימון ריקוד ייחודי ומהנה

אנשים רבים עשויים להניח ש-SH'BAM הוא רק עוד גרסה של זומבה, אבל למעשה, יש לא מעט הבדלים. ראשית, מוזיקת SH'BAM היא מודרנית ומגוונת, עם ז'אנרים כמו ריקוד, מוזיקה לטינית, היפ הופ וכו'. כמו כן, הריקודים קצת יותר אנרגטיים מאשר בזומבה, מה שאומר שאתה יכול לשרוף יותר קלוריות מבלי להיות מומחה לריקוד.

אפשר לומר ש-SH'BAM דומה לסוג אחר של תרגיל המכונה Bodyjam. לשניהם מבנה דומה לאימון שלהם, עם כוריאוגרפיות שמתחלפות כל שלושה חודשים, במקביל ברחבי העולם.

יש לזה יתרון נוסף שאם אתה עובר לעיר אחרת, או רוצה להמשיך להתאמן בזמן חופשות, לא תצטרך להחמיץ אף שיעור. תוכל לשמור על שגרת האימונים שלך ללא הפרעה.

אם תרצו להתנסות בשיעור SH'BAM, תראו שכל אחד הולך בקצב שלו. במהלך מספר שיעורים ושבועות, תהיו בטוחים יותר ותוכלו לבטא את עצמכם טוב יותר ויותר באמצעות המוזיקה. אם אתה כבר מתאמן, אולי תגלה ששבאם הוא ההשלמה המושלמת לאימונים השבועיים שלך.

פופולריים