נסה את אימון הקרוספיט הזה בבית

נסה את אימון הקרוספיט הזה בבית
נסה את אימון הקרוספיט הזה בבית.
קרוספיט הוא משטר כושר פופולרי מתמיד. לכן נראה לך איך אתה יכול לעשות את אימון הקרוספיט הזה בבית ולקצור את כל היתרונות שלו.

CrossFit, הידוע גם בשם אימון פונקציונלי, ממשיך לצבור יותר ויותר עוקבים ברחבי העולם, בשל היתרונות והתוצאות שלו. למרות שבדרך כלל משלימים אותו בחדר כושר, אתה יכול גם לבצע אימון קרוספיט בבית. אם אתה רוצה להתאמן, אבל אין לך זמן ללכת לחדר כושר (לפחות שיעור אחד בשבוע), אפשרות טובה היא לעשות את אימון הקרוספיט הזה בבית.

האם אפשר לעשות אימון קרוספיט בבית?

באופן אידיאלי, הייתם חושבים שצריך להשלים את קרוספיט בחדר הכושר, עם מדריך. עם זאת, בעזרת חפצי בית מסוימים, קל לעשות את השגרה הזו בבית. ובכל זאת, חשוב שתפקח על הטופס שלך ותתחיל בהדרגה.

כאשר מתחילים, אנו ממליצים לך לצפות בכמה סרטונים מקוונים, כדי לתת לך מושג כיצד לבצע את התרגילים. יתר על כן, התחל עם שימוש רק במשקל הגוף שלך. בהתחלה, זה לא יהיה קרוספיט "אמיתי"; במקום זאת, אתה תעסוק בכושר. עם זאת, זה יכול לעזור לך להתרגל לתרגילים לפני שתמשיך למהלכים מאתגרים יותר.

ברגע שאתה מתקדם יותר (מתאמן פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע, לפחות חודש), אתה יכול לשלב אלמנטים מסוימים של אימון פונקציונלי. זה יכול לכלול: קטלבלס, מוטות משיכה, לוחות משקל, חבלים וכן הלאה.

והכי חשוב, כדי להשלים את אימון הקרוספיט הזה בבית, אתה לא צריך כמות עצומה של זמן. כל מה שאתה צריך זה 20 עד 30 דקות ביום. למה זה כל כך יעיל? זה בגלל שאתה מכוון לכל השרירים שלך. בנוסף, תבצע פעילות אירובית, אשר משפרת את בריאות הלב והריאות שלך. מה שכן, תרד במשקל ותשרוף שומן.

ואם זה לא מספיק, אימון פונקציונלי זה כיף. אתה תמנע מהשעמום שמגיע בדרך כלל עם ביצוע אותם תרגילי משקולות בחדר הכושר. אז שימו מוזיקה טובה ותגיעו לזה!

נסה את אימון הקרוספיט הזה בבית

האם אפשר לעשות אימון קרוספיט בבית
האם אפשר לעשות אימון קרוספיט בבית?

להלן, נעבור על תרגילי קרוספיט בסיסיים שאינם דורשים פריטים מיוחדים. כשאתה מקפיד על שגרה זו, עליך לבצע חצי שעה של פעילות גופנית בכל יום:

1. שכיבות שמיכה

ישנן תריסר וריאציות אפשריות של שכיבות סמיכה, אך התחל את התרגיל הזה לאט. ראשית, התחל עם שכיבות סמיכה בסיסית, על ידי הנחת הידיים על הקרקע. לאחר מכן, מתחו את גופכם והניחו את קצות האצבעות על הרצפה. המרפקים והכתפיים שלך צריכים לעשות את כל העבודה. הורידו את הגוף לרצפה וחזרו על הפעולה.

לאחר ששלטתם בזה ותוכלו לעשות 30 שכיבות סמיכה ללא כל בעיה, העלו את זה הילוך! הסר יד אחת מהרצפה בזמן שאתה מוריד למטה, או מחא כפיים בשתי הידיים, כשאתה חוזר למעלה.

2. כפיפות בטן

זוהי עוד קלאסיקת כושר שתוכלו להגביר בהדרגה את האינטנסיביות שלה, לאחר מספר שבועות. ראשית, עמוד עם הרגליים ברוחב הכתפיים. לאחר מכן, שמור על גב ישר והורד לאט את פלג הגוף העליון תוך כיפוף הברכיים.

קל מדי? נסה לקפוץ בחזרה לעמדת ההתחלה שלך, או להחזיק משקולת עם הידיים, לפניך, לסט מאתגר יותר.

3. בורפי

בורפי הוא "תרגיל הקרוספיט" ולמרות שהם קשים ומתישים, הם מאוד מקיפים. הם יעניקו לך אימון אירובי שלם, תוך מיקוד לשרירים רבים.

התחל בכניסה למצב שכיבות סמיכה, והורד את פלג הגוף העליון. לאחר מכן, הביאו את שתי הברכיים אל החזה וקפוץ חזרה למעלה.

4. קרשים

הידוע גם בשם " כפיפות איזומטריות ", קרשים הם אחד התרגילים היעילים ביותר לקבל את שרירי הבטן המוגדרים שתמיד רצית. שכב על הבטן והנח את האמות על הרצפה. לאחר מכן, הרם את גופך באמצעות אצבעות הרגליים בלבד כדי לאזן את משקלך.

שמור על הגב שלך במקביל לקרקע למשך דקה אחת. לנוח 30 שניות ולחזור על הפעולה. כדי להקשות על זה, מותח רגל אחת והרם אותה. לאחר מכן, ספרו עד 15 והחליפו צדדים.