גלה 6 אסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות

לכן אספנו 6 אסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות שאתם בהחלט צריכים לדעת
לכן אספנו 6 אסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות שאתם בהחלט צריכים לדעת, כדי להגיע ליעדים שלכם.
אתה יכול להשתמש באסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות כדי לעזור לך להרזות. הצעד הראשון הוא לזהות נכון את המטרה שלך כדי שתוכל להגיע אליה בקלות.

כדי לרדת במשקל, כולנו יודעים שעלינו לאכול תזונה בריאה ולהתאמן באופן קבוע. עם זאת, עבור רבים זו משימה לא פשוטה . אנו נחקור אסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות בהן תוכל להשתמש כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך.

מעבר לאורח החיים, האוכל והמנוחה, ישנן בעיות גנטיות שמשפיעות בהכרח על מבנה הגוף של כל אדם. ככזה, הורדת כמה קילוגרמים יכולה להיראות בלתי אפשרית עבור רבים.

במסע שלך, סביר להניח שתתקל בחוסר סבלנות, בחרדה לראות תוצאות, ואפילו תסכול. ואז תצטרך עוד כלים מתחת לחגורה שלך.

המוח שלך הוא נשק רב עוצמה, שבשימוש נכון, יכול להפוך אותך לבלתי ניתן לעצירה. באופן טבעי, הוא ממלא תפקיד מפתח בזימון הנחישות שירידה במשקל דורשת. לכן אספנו 6 אסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות שאתם בהחלט צריכים לדעת, כדי להגיע ליעדים שלכם.

אסטרטגיות פסיכולוגיות לירידה במשקל

1. שים את מה שאתה הולך לאכול בצלחת

טיפ ראשון זה צריך לכלול גם, לא לבשל יותר ממה שאתה הולך לאכול. זה נראה פשוט מספיק אבל זו טעות נפוצה.

לרוב, הכנת יותר מדי מזון תוביל אותך לאכילת יותר מדי קלוריות. ואם זה משהו שאתה אוהב, זה כמעט בלתי אפשרי להימנע. לכן כדאי להכין ולהגיש רק את הכמות שצריך לאכול.

חשוב גם לאכול לאט וללעוס את האוכל כמו שצריך. לוקח יותר מחמש עשרה דקות עד שהמוח שלך אומר לך שאתה שבע. אם תמשיך לאכול, תרגיש שובע מדי ברגע שתסיים.

2. הפכו את הפעילות הגופנית להרגל

הנקודה הבאה מביאה אותנו לחלק חשוב בירידה במשקל: פעילות גופנית. אם אתה לא פעיל, לא תוכל לרוץ מאות מטרים בניסיון הראשון שלך.

במקום זאת, כדאי להתחיל להתאמן בהדרגה. זה יעזור לך במיוחד להימנע מפציעה ויעזור לגוף ולשרירים להתרגל למאמץ גופני.

פעילות גופנית מטפחת רווחה פסיכולוגית ומשפרת את מצב הרוח שלך. ככזה, אתה תסתכל על השינויים שעשית, בצורה חיובית ותהיה בטוח שכל המאמצים שלך שווים את זה.

3. אל תעשה קניות במכולת בזמן רעב

אתה יכול להשתמש באסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות כדי לעזור לך להרזות
אתה יכול להשתמש באסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות כדי לעזור לך להרזות.

עוד כלל בסיסי. אם תלכו לסופר בעודם רעבים, סביר להניח שתרכשו דברים שאתם לא צריכים ושלא בריאים.

הסיבה הפשוטה לכך היא בזמן שהגוף שלך רוצה אוכל, אתה רגיש יותר לגירויים חזותיים. לכן יש אריזות עם צבעים המושכים את העין. אלו גם המוצרים המכילים הכי הרבה גלוקוז ויכולים למשוך את תשומת הלב שלכם בקלות.

4. משמעת היא המפתח

לנקודה זו, עלינו לזכור כמה דברים. ראשית, עלינו להדגיש את החשיבות של עקביות. זה הולך להיות יעד ארוך טווח שלא יושג בן לילה. אין פתרונות דיאטת פלא; הכל דורש מאמץ.

לאחר שתשלים עם זה, אתה יכול להתחיל לחזק את המוח שלך. למשל, תצטרכו להילחם ולבטל את ההרגלים שגורמים לכם לרעב. מתח וחרדה משחקים לעתים קרובות תפקיד יחד עם הרגלים רעים אחרים.

יתר על כן, הקפידו לא לזלזל בכוחם של הרהור עצמי ומדיטציה. חיבור עם הגוף שלך, גם אם זה נשמע מופשט, הוא המפתח לגילוי מה אתה באמת עושה ומה לא צריך. קחו רגע לעצור ולחשוב על איך אתם מרגישים והתקדמתם.

5. הישאר מעודכן

אם אתה יודע למה כל מזון שאתה אוכל חשוב למסע הירידה במשקל שלך, יהיה קל יותר לאכול אותו. לדוגמה, אם אתה שונא ברוקולי אבל זוכר שהוא מכיל הרבה מינרלים וסיבים, תהיה לך מוטיבציה לאכול אותו.

אותו דבר אפשר לומר על ספורט. חשיבה על הקלוריות שאתה שורף בכל שעה תניע אותך להגיע ליעדים שלך. חיוני שיהיה "גזר" תלוי מעל הראש. במילים אחרות, חשוב שיהיו יעדים קונקרטיים לטווח קצר.

6. התרחק מפיתויים

בני אדם בדרך כלל מנצחים בקלות על ידי העיניים והאף שלהם. לכן כדאי להימנע מחטיפים או אוכל לא בריא בבית לאירועים מיוחדים. למרבה הצער, אם אתה רואה אותם לעתים קרובות או יודע שהם שם, אתה עלול להיכנע לפיתויים שלך.

ככזה, כדאי להימנע מלהיות רעבים. בחרו חטיפים בריאים בין הארוחות. כך, תהיו פחות מועדים לפיתוי של גורמים חיצוניים.

לסיכום, המוח בהחלט שולט בפעולות שלך. אם תישארו חזקים, הגוף שלכם יגיב בצורה חיובית יותר לשינויים שתעברו עליו. נטילת אסטרטגיות הרזיה פסיכולוגיות תעזור להפוך את התהליך לפחות כואב ויותר יעיל.

פופולריים