תרגילי כדור כוח לדו-ראשי מדהימים

מאמר זה יראה לכם את תרגילי ה- Power Ball הטובים ביותר להשגת דו-ראשי מדהימים
מאמר זה יראה לכם את תרגילי ה- Power Ball הטובים ביותר להשגת דו-ראשי מדהימים.
ה-Power Ball הוא כדור קטן שנכנס לכף היד שלך. הוא משתמש בעקרון בסיסי כדי לעזור לך לנצל את יתרונות הבריאות והכושר הנהדרים שלו.

ניתן למצוא את הפאוור בול המפורסם יותר ויותר ברוב חדרי הכושר כהשלמה נהדרת לשגרה. הכדור המיוחד הזה עוזר לעבוד את הזרועות ביעילות רבה. מאמר זה יראה לכם את תרגילי ה- Power Ball הטובים ביותר להשגת דו-ראשי מדהימים.

מהו כדור הכוח?

בואו לגלות קצת יותר על כלי הכושר המהפכני הזה: כדור הכוח. למרות שזה אלמנט חדש יחסית, ספורטאים רבים כבר יודעים עליו ואת היתרונות והחסרונות שלו.

זה כדור קטן שיש בתוכו גירוסקופ. אתם אולי שואלים את עצמכם מה זה עושה בדיוק? זה מכשיר שמסתובב ומעורר כוח.

בשלביו הראשונים, ה-Power Ball שימש בעיקר מטופלים שעברו טיפולי שיקום. אז, פיזיותרפיסט הבין את הפוטנציאל הגדול שלו, לא רק להתאושש מטראומות, אלא גם לחזק את השרירים בעולם הספורט.

בגלל גודלו הקטן, אולי לא תאמינו לכוח שהמכשיר הזה דורש לתרגילים. עם זאת, עליך להשתמש בו בזהירות ובנכון, אחרת אתה עלול להיפצע.

כדי להתחיל להשתמש בו, כל מה שאתה צריך לעשות הוא למשוך את החוט פנימה כך שהוא יתחיל להסתובב. ברגע שזה קורה, אתה יכול להתחיל לעשות את תרגילי ה- Power Ball בתנועות סיבוביות. תנועות אלו מנוגדות לתנועות שהג'ירוסקופ הפנימי עושה.

תוך כדי תרגול, הצורך בחוט נעלם ורק כוח הידיים שלך יספיק לתרגיל.

עם מכשיר זה, אתה יכול לעבוד על הכתפיים והדו-ראשי שלך. לפיכך, מסביר את הפופולריות שלו בקרב שחקני טניס, כדורסל, הוקי וגולף חובבים (ומקצועיים).

הגודל הקטן שלו הוא יתרון מכיוון שאתה יכול לשאת אותו כמעט לכל מקום בכיס שלך. בנוסף, הפשטות של תרגילי Power Ball מאפשרת לך להשתמש בו בזמן שאתה צופה בטלוויזיה או אפילו ממתין בתור בבנק.

תרגילי כדור כוח

יש אינסוף שילובים וזה יכול אפילו להחליף משקולות. אם אתה מחפש לעבוד על הדו-ראשי שלך, אנו ממליצים על תרגילי ה- Power Ball הבאים:

1. כפיפת מרפקים

תרגילי כדור כוח
תרגילי כדור כוח.

תפוס את ה-Power Ball ביד אחת וכופף את המרפק. הזיזו את האמה למעלה ולמטה מבלי להרים את המרפק מעל הכתף או לפגוע בפלג הגוף העליון בעת הורדתו חזרה. אתה יכול לעשות זאת בעמידה או בישיבה. בצע 20 חזרות לפני החלפת זרועות.

2. תלתל זוטמן

תרגיל Power Ball הספציפי הזה מבוסס על תרגיל משקולת. זה עוזר לעבוד על הדו-ראשי ובזכות התנועות הלא טיפוסיות, התוצאות מורגשות הרבה יותר.

ייתכן שתרצה להחזיק שני כדורי כוח לתרגיל זה כדי להפעיל את שתי הידיים בו זמנית. אחרת, אתה יכול לעבוד על זרוע אחת ואז להחליף לשנייה. בזמן עמידה, הושיטו את הידיים קדימה ותפוס את כדורי הכוח. ודא שכפות הידיים שלך פונות לירכיים.

סלסל את הידיים כלפי מעלה וכשהן מגיעות לכתפיים, סובב את פרקי הידיים כך שכפות הידיים פונות קדימה. ברגע שאתה מושיט את הידיים, החזר את הידיים למצב ההתחלה וחזור על זה 20 פעמים.

3. כיפוף דו-ראשי (סלסול)

כמו בתרגיל Power Ball הקודם, אנו יכולים לבחור לעשות את זה עם שתי הזרועות אם יש לנו שני מכשירים זמינים. אחרת, מומלץ לעבוד גם על זרוע אחת ולאחר מכן על השנייה.

במקרה של עבודה על שתי הזרועות בו זמנית, החלף את החזרות. במילים אחרות, כאשר זרוע אחת עולה למעלה, השנייה יורדת.

תפוס את כדורי הכוח בעמידה וסובב את כפות הידיים שלך כדי לפנות קדימה. כופפו את המרפק וודאו שהכדור קרוב ככל האפשר לכתף. החזק את העמדה למשך מספר שניות ושחרר. באותו רגע הזרוע השנייה צריכה להתרומם ולעשות את אותו תרגיל. בצע 20 חזרות עם כל זרוע.

4. תלתל ישיבה

תרגיל ה-Power Ball האחרון הזה ידוע ברבים בחדר הכושר. ראשית, התחל בישיבה על ספסל עם הרגליים ברוחב הכתפיים. לאחר מכן תפסו את כדור הכוח ביד אחת, הטה את פלג הגוף העליון קדימה, הנח את המרפק על הירך הימנית ואת יד שמאל על הברך השמאלית.

לבסוף, כופפו את הדו-ראשי כדי להרים ולהוריד את האמה, וודא שידך מגיעה לכתף. חזור על תהליך זה 20 פעמים ולאחר מכן החלף צד.

לסיכום, כפי שאתם בוודאי יכולים לראות, כל התרגילים הללו די פשוטים לביצוע ובעלי סיכון נמוך לפציעה. עם זאת, זכור לבצע את הטכניקות עם היציבה הנכונה ולהגביר את הקושי בהדרגה.

פופולריים